Na targach Warsaw Motor Show będzie możliwość przejechania się największym na świecie Monster Truckiem, który może zabrać na pokład ponad 20 osób!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie- udział największego na świecie Monster Trucka w targach Warsaw Motor Show. Dla odwiedzających targi przygotowaliśmy emocjonującą atrakcję- przejażdżkę monster truckiem po specjalnie wydzielonej strefie. To niepowtarzalna szansa na poczucie mocy i ekscytacji, jakie oferuje ten niesamowity pojazd.

To gigantyczne dzieło inżynierii wyposażone jest w dwa potężne silniki o pojemności 6,7 litra, rozwija moc aż 400KM, co pozwala mu na osiąganie niesamowitej prędkości i bezproblemowe pokonywanie najbardziej wymagających terenów. Dwie osie skrętne gwarantują wyjątkową zwrotność, umożliwiając pokonywanie zakrętów z imponującą zręcznością. Monster Truck jest przygotowany na przyjęcie licznej publiczności. Posiada aż 24 miejsca, dzięki czemu każdy z odwiedzających targi, będzie miał szansę doświadczyć jazdy tym potężnym pojazdem. Wnętrze monster trucka zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie uczestników.

Dołącz do nas na targach Warsaw Motor Show i bądź świadkiem tego wyjątkowego wydarzenia. Przekonaj się na własnej skórze, jak potężny jest ten monster truck i pozwól sobie na ekstremalne doświadczenia, których nigdy nie zapomnisz!