Heli Solution na Warsaw Motor Show

Heli Solution to szkoła śmigłowcowa z bazą na lotnisku Aeroklubu Radomskiego w Piastowie. Tworzą ją doświadczeni instruktorzy i zespół, który regularnie prezentuje swój kunszt na największych imprezach lotniczych w Polsce i zagranicą. Ośrodek prowadzi kursy na śmigłowcu Robinson R44 i uczestniczy w specjalnych zleceniach lotniczych. Jako operator SPO-HR może wykonywać operacje specjalistyczne wysokiego ryzyka. Heli Solution to znacznie więcej niż miejsce do nauki latania – to przestrzeń tworzona przez ludzi z pasją, którzy dzielą się swoją wiedzą i miłością do lotnictwa.

Poleć śmigłowcem w czasie Warsaw Motor Show!

Latanie jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń, jakie może być udziałem człowieka. Doświadczenie to nie jest przeznaczone tylko dla wybranych… piękno latania może odkryć i smakować każdy. Jedną z możliwości zaznania tej magii są loty śmigłowcem organizowane przez szkołę Heli Solution.

Heli Solution to ośrodek tworzony przez doświadczony zespół, regularnie prezentujący swój kunszt na pokazach lotniczych w całej Polsce i Europie. Ekipa Heli Solution prowadzi szkolenia śmigłowcowe oraz bierze udział w zleceniach specjalnych. To właśnie z tą ekipą zrealizowane zostaną loty śmigłowcem Robinson R44.

Robinson R44 to jeden z najbardziej popularnych śmigłowców na świecie, który imponuje prędkością lotu i komfortem. Jest wykorzystywany praktycznie we wszystkich zakątkach świata zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych i szkoleniowych. W niektórych państwach eksploatowany jest również przez siły powietrzne.

Loty będą wykonywane w sobotę oraz niedziele z terenu ….. Na pokładzie może być do trzech pasażerów. Lot kosztuje 200 zł od osoby i trwa 3/4 minuty. To wielka, lotnicza przygoda!
Odkryj poezję latania i daj się porwać podniebnym emocjom. Już dziś zapraszamy Was do weekendowego latania z Heli Solution.