Ceny wzrosną za

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Bilet jednodniowy na sobotę
Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w dniu 26.10.2019r uwzględniając wstęp na wszystkie 4 hale wystawiennicze obejmujących m.in premiery oraz strefy : salon samochodowy, detailing i pielęgnacja auta, tuning, drift, motorsport, kobiety w motorsporcie, rent-a car, automotive parts expo, a także pokazy driftu na terenie zewnętrznym.

Bilet jednodniowy na niedzielę
Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w dniu 27.10.2019r uwzględniając wstęp na wszystkie 4 hale wystawiennicze obejmujących m.in premiery oraz strefy:salon samochodowy, detailing i pielęgnacja auta, tuning, drift, motorsport, kobiety w motorsporcie, rent-a car, automotive parts expo, a także pokazy driftu na terenie zewnętrznym.

Karnet
Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w dniach 26 oraz 27.10.2019r. uwzględniając wstęp na wszystkie 4 hale wystawiennicze obejmujących m.in premiery oraz strefy:salon samochodowy, detailing i pielęgnacja auta, tuning, drift, motorsport, kobiety w motorsporcie, rent-a car, automotive parts expo a także pokazy driftu na terenie zewnętrznym.

Karnet VIP
Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w dniach 26 oraz 27.10.2019r. uwzględniając wstęp do strefy fana z możliwością zrobienia zdjęcia oraz uzyskania autografu a także uwzględniając wstęp na wszystkie 4 hale wystawiennicze obejmujących m.in premiery oraz strefy:salon samochodowy, detailing i pielęgnacja auta, tuning, drift, motorsport, kobiety w motorsporcie, rent-a car, automotive parts expo a także pokazy driftu na terenie zewnętrznym.