AsapRace Academy na targach Warsaw Motor Show!

Z przyjemnością przedstawiamy AsapRace Academy – program edukacyjny szkolenia kierowców w simracingu. Nasza akademia specjalizuje się w szkoleniach dla kierowców wyścigowych, a najmłodszy z naszych uczestników ma zaledwie 5 lat. Działamy na podstawie wieloletnich doświadczeń w realnym sporcie motorowym.

Jesteśmy unikalni, gdyż przenosimy doświadczenia z wirtualnego świata na tor kartingowy w całym kraju, po rywalizacji na symulatorze Assetto Corsa. Naszym celem jest zrealizowanie programu z wirtualu do realu. To właśnie dlatego najbardziej utalentowani kierowcy, będą mieli okazję spotkać się w półfinale podczas Warsaw Motor Show, Finał tego cyklu odbędzie się na malowniczym Zamku Kliczków na Dolnym Śląsku.

W tym roku odwiedzimy tory kartingowe w Zielonej Górze, Toruniu oraz Koszalinie, dając każdemu szansę na walkę o miejsce w Finale. Nasza akademia podzielona jest na dwie grupy wiekowe: do 13 lat oraz powyżej. Dla najmłodszych kierowców przygotowaliśmy szczególną nagrodę – dzień testowy w ROK CUP POLSKA. Ta nagroda może być pierwszym krokiem na drodze do kariery kierowcy wyścigowego, a nasz program edukacyjny udowodnił swoje mocne strony.

Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na naszej stronie asaprace.pl, aby zdobyć swoje miejsce na stanowisku podczas targów. Po potwierdzeniu rejestracji, ustalimy godzinę jazd eliminacyjnych. Dla wszystkich, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, a dla pierwszej dziesiątki TOP 10 ich wartość przekracza 10 000 złotych. Puchary i dyplomy będą czekały na sześciu najlepszych zawodników eliminacji, a zwycięzca otrzyma także nagrodę specjalną – nocleg podczas Finału.

Serdecznie zapraszamy do udziału w AsapRace Academy, gdzie pasja do wyścigów, zaangażowanie i talent będą nagradzane, a każdy uczestnik będzie miał szansę spełnić swoje marzenia o ściganiu się na prawdziwych torach.