Stowarzyszenie EkoZlot - Odkryj mobilność na prąd!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że na Warsaw Motor Show 2023 gościć będziemy jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń branżowych – Stowarzyszenie EkoZlot! Przygotujcie się na fascynującą podróż w Świat elektromobilności , dzięki której przekonacie się, że pojazdy elektryczne to rozwiązanie, które niesie ze sobą rewolucję w świecie motoryzacji.

Stowarzyszenie EkoZlot na Targach Motoryzacyjnych – Co Was czeka?

Zwiedzanie Strefy Elektro: Odwiedźcie specjalnie przygotowaną Elektro-Strefę, w której Stowarzyszenie EkoZlot zaprezentuje szeroki wybór różnorodnych pojazdów elektrycznych. Będziecie mieli okazję podziwiać i zapoznać się z najnowszymi modelami elektrycznych samochodów osobowych, motocykli elektrycznych, hulajnóg elektrycznych i wielu innych ekologicznych środków transportu.

Konsultacje z ekspertami: Doświadczeni eksperci i pasjonaci z Stowarzyszenia EkoZlot będą dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące pojazdów elektrycznych, technologii akumulatorów, zasięgu pojazdów i innych aspektów związanych z ekologiczną mobilnością. Skorzystajcie z tej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat elektrycznej rewolucji w motoryzacji.

Innowacyjne rozwiązania: Stowarzyszenie EkoZlot zaprezentuje także najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych czy też zielonych inicjatyw, które promują świadome korzystanie z ekologicznych środków transportu.

Elekto Prelekcje: W trakcie Warsaw Motor Show, Stowarzyszenie EkoZlot zorganizuje serię inspirujących prelekcji i paneli dyskusyjnych poświęconych tematyce elektromobilności. Czołowi eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, wiedzą oraz wizjami dotyczącymi elektrycznej przyszłości motoryzacji.