Detailing Crew na Warsaw Motor Show

Auto detailing Warszawa – Detailing Crew – jest doświadczoną firmą, która zajmuje się profesjonalną kosmetyką samochodową i nie tylko. Każde auto jest dla nich bardzo cenne i wyjątkowe niezależnie od tego, ile ma przebiegu lub jakiej marki jest. Zapewnia profesjonalną jakość usług takich jak: kompleksowa korekta lakieru, detailing wnętrza, permanentne zabezpieczenie lakieru powłokami kwarcowymi oraz ceramicznymi, folie ochronneprzyciemnianie szyb i wiele innych. Wszystkie usługi, które świadczy mają na celu jedno – przeobrażenie Twojego samochodu w prawdziwy powód do dumy, który dodatkowo może zabezpieczyć przed niszczącym wpływem czynników zewnętrznych. Zapewnia ochronę sezonową oraz standardową ochronę całoroczną.

Opis atrakcji na targach:

Atrakcja 1 – pełna renowacja lakieru, ale nie na byle jakim samochodzie… Samochód, na którym będzie wykonywana praca to Jeep Wrangler chłopaków z Terenwizji -> największego w Polsce kanału o tematyce off-road na Youtube!

Chłopaki z Terenwizji będą towarzyszyć firmie minimum 1 dzień podczas targów, będzie można podejść porozmawiać / zbić piątkę!

Kanał chłopaków -> https://www.youtube.com/@TERENWIZJA

Atrakcja 2 – kompleksowy detailing wnętrza na jednym z samochodów wyprawowych ekipy Drivenfar! Chłopaki zwiedzają cały świat, obserwuje ich wiele osób.

Drivenfar Australia -> https://www.youtube.com/watch?v=OJQVXLcAMhU 

Drivenfar Indie -> https://www.youtube.com/watch?v=Rr7LEZtWCnQ&t=20s

Atrakcja 3 – oklejanie frontu samochodu + 4 x drzwi na żywo!

Podczas targów co 3 godziny będzie aplikowany jeden element, aby każdy zainteresowany mógł zobaczyć na własne oczy jak się okleja samochody bezbarwną folią PPF!

Atrakcja 4 – wstawienie pięknego samochodu, w całości oklejonego przez Detailing Crew bezbarwną folią PPF, aby targowicze mogli zobaczyć na własne oczy jak wygląda folia PPF już wykończona!

Atrakcja 5 – wstawienie pięknego samochodu, w całości oklejonego bezbarwną matową folią PPF, aby targowicze mogli zobaczyć na własne oczy jak wygląda folia PPF już wykończona, z efektem „zamrożenia” lakieru!

Atrakcja 6 – tu będzie naprawdę grubo…

Detailing Crew będzie robić hardkorowe testy folii PPF na masce samochodu – pół maski będzie oklejone, a pół nie…

Rysowanie cegłą? Krzesłem? Nożem? Kluczem? Szczotką drucianą? A może tym co masz w kieszeni?

WHY NOT! Sprawdzimy wspólnie wytrzymałość folii PPF! Pokaz co 2/3 godziny

Atrakcja 7 – Detailing Crew przyjedzie z własnym ploterem! Ludzie z branży będą mogli na żywo poznać proces wycinania formatek oraz zobaczyć, jak wygląda to wszystko w komputerze! Dodatkowo postawiona zostanie szafa z chemią produkcji firmy do pełnego mycia detailingowego auta DC COSMETICS!

DC COSMETICS -> https://detailing-crew.pl/sklep/ 

Dodatkowo w strefie rozmów, postawione będzie koło fortuny, będzie można losować nagrody! Rabaty na usługi Detailing Crew, Rabaty na folie PPF CarbonQ oraz DC Cosmetics!