Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - finał Best Of Autoglass® Poland

zawody najlepszych montażystów w wymianie oraz naprawie szyb samochodowych. Uczestnicy przeszli wymagające eliminacje, aby zdobyć miejsce w finale i pokazać swoje niezwykłe umiejętności. W dwudniowym finale emocji i walki na pewno nie zabraknie!
Jako organizatorzy chcemy podkreślić, że nasze zawody to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które wyróżnia się na tle innych imprez w branży samochodowej.
Na wydarzeniu pojawią się także znakomici goście specjalni. Nazwiska pozostaną tajemnicą, którą będziemy stopniowo zdradzać dlatego warto śledzić nasze social media, ale gwarantujemy, że ich obecność zaspokoją wasze apetyty na więcej!
Ale to nie wszystko, co czeka na Was na naszym stanowisku. Oprócz tego, pojawią się niecodzienne atrakcje jak tłuczenie szyb oraz fantastyczne nagrody. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć mistrzów w akcji i wziąć udział w licznych atrakcjach. To także okazja do poznania ekspertów w dziedzinie szyb motoryzacyjnych, oraz ich producenta, AGC Nordglass, który będzie miał swoje stoisko na naszym wydarzeniu.
Nie przegapcie tej okazji, aby zobaczyć jedyne takie zawody w kraju i spędzić czas w towarzystwie miłośników motoryzacji. Do zobaczenia na wydarzeniu!