Fundacja Fun and Drive na targach Warsaw Motor Show!

Czy emocje można połączyć z pomaganiem? Dzięki współpracy Warsaw Motor Show i Fundacji Fun and Drive to możliwe!

Sportowe emocje i adrenalina to coś, co napędza fanów szybkiej jazdy. Podczas Warsaw Motor Show dojdzie do nich jeszcze pomaganie, które będzie możliwe dzięki współpracy organizatorów z Fundacją Fun and Drive. Okazja od przejazdu superszybką Teslą połączona ze wsparciem zbiórki na najnowocześniejszą karetkę transportową dla dzieci? Nie można z niej nie skorzystać!

Fundacja Fun and Drive od lat łączy pasję do szybkich samochodów z chęcią pomagania. Profil jej działaności oparty jest o edukację w zakresie motoryzacji i działalność charytatywną. Za symboliczną opłatę każdy chętny może przejechać się samochodami, których na co dzień nie spotka na ulicy. Kwoty osiągnięte podczas zbiórek przekazywane są na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Dzięki wsparciu Fundacji i ofiarności pomagających, po Łodzi jeździ już karetka neonatologiczna, ratująca życie noworodkom i wcześniakom.

Fundacja Fun and Drive się nie zatrzymuje. Podczas Warsaw Motor Show kontynuować będzie zbiórkę na sprzęt ratujący życie.

Czy emocje można połączyć z pomaganiem? Dzięki współpracy Warsaw Motor Show i Fundacji Fun and Drive to możliwe!

Na czym będzie polegać akcja? Fundacja Fun and Drive będzie miała swoje stoisko podczas Warsaw Motor Show. Każda wpłata na minimum 5 złotych na konto organizacji zagwarantuje wejście do Strefy VIP, która zlokalizowana zostanie przy głównej scenie. Potwierdzenie dokonania płatności upoważni do obejrzenia wyjątkowych modeli samochodów.

Ponadto, odwiedzający będą mogli przejechać się najszybszym seryjnie produkowanym autem na świecie, czyli Teslą model S w wersji Plaid. 1020KM i 1400NM zapewnią przyspieszenie aż do 100km/h w 2.1 sekundy! Nie można przegapić takiej okazji, tym bardziej, że cały dochód z przejazdów przekazany zostanie na zakup najnowocześniejszej, najbezpieczniejszej i najbardziej zaawansowanej technologicznie karetki transportowej dla dzieci w Europie.

Warsaw Motor Show i Fundacja Fun and Drive pomagają. Dołącz do nich, bo razem możemy więcej!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/fundacjafnd