Największy na świecie Monster Truck i zabytkowe samochody o łącznej wartości ponad 75 milionów euro. Zapraszamy na Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show

Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show to wydarzenia dla pasjonatów motoryzacji. Podczas nich można będzie zobaczyć na własne oczy cenione klasyki, poznać innowacyjne rozwiązania, a także... przejechać się największym na świecie Monster Truckiem. Te i inne atrakcje czekać będą na odwiedzających w dniach 13-15 października w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Motor Show - wydarzenie od pasjonatów dla pasjonatów

Warsaw Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Polsce i jedne z największych w Europie. Podczas nich pasjonaci czterech kółek, ale także profesjonaliści (właściciele i kadra zarządzająca wypożyczalni samochodów, przedstawiciele firm handlujących samochodami czy przedsiębiorcy i kadra zarządzająca firm różnych branż) będą mogli znajomić się z całym spectrum rozwiązań i modeli. Podczas wydarzenia obecni będą importerzy, dealerzy, wypożyczalnie czy przedstawiciele salonów samochodowych z ofertą „supercars”, którzy chętnie zaprezentują swój asortyment.

To jednak nie wszystko. Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł poznać najnowocześniejsze rozwiązania dla samochodów. Wśród wystawców znajdą się bowiem również producenci i dystrybutorzy sprzętu nagłaśniającego car-audio, firmy tuningujące auta i detailingowe, warsztaty samochodowe, dystrybutorzy wyposażenia i akcesoriów samochodowych.

Nie zabraknie również pasjonatów, którzy… poszukują innych pasjonatów. Podczas Warsaw Motor Show obecni będą przedstawiciele torów samochodowych dla motorsportu, drużyny z motorsportu, kluby motoryzacyjne czy influencerzy motoryzacyjni.

Mustang Klub Polska, Budda Play, AsapRace Academy i największy na świecie Monster Truck na Warsaw Motor Show

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych dla odwiedzających Warsaw Motor Show. Podczas wydarzenia Mustang Klub Polska pozwoli poznać klimat… Miami. Będzie to okazja do zobaczenia ikon motoryzacji od ich narodzin do współczesności. Od klasyków po najnowsze modele – pasjonaci motoryzacji nie będą mogli oderwać wzroku.

W czasie Warsaw Motor Show będzie można poczuć się również jak kierowca wyścigowy. Będzie to możliwe dzięki AsapRace Academy, czyli programowi edukacyjnemu szkoleń kierowców w simracingu. Przenosi on doświadczenia z wirtualnego świata na tor kartingowy w całym kraju, po rywalizacji na symulatorze Assetto Corsa. Dzięki tej atrakcji każdy uczestnik będzie miał szansę spełnić swoje marzenia o ściganiu się na prawdziwych torach.

Dostępna będzie również strefa Budda Play, w której pasja do motoryzacji połączy się ze światem wirtualnej rozrywki. To właśnie w niej będzie można zagrać w Forza oraz The Crew zaraz po ich premierze. Dodatkowo, organizatorzy strefy przygotowali unikalnego Dodge’a wyklejonego w połowie jako Batman, a w połowie jako Joker. Warto będzie go zobaczyć!

Co więcej, na targach Warsaw Motor Show będzie możliwość przejechania się największym na świecie Monster Truckiem, który może zabrać na pokład ponad dwadzieścia osób. Nie można przegapić takiej okazji.

Detailing Crew, finał Best Of Autoglass Poland oraz Stowarzyszenie EkoZlot na Warsaw Motor Show

Podczas Warsaw Motor Show każda chwila wypełniona będzie atrakcjami. Obecność podczas wydarzenia potwierdzili Auto detailing Warszawa – Detailing Crew. Ekipa pasjonatów przygotowała kilka prezentacji i pokazów, które potwierdzą, ile fantazji można włożyć w indywidualizację pojazdów. Wśród nich będzie pełna renowacja lakieru Jeep Wrangler chłopaków z Terenwizji, największego w Polsce kanału o tematyce off-road na YouTube. Dojdzie również do kompleksowego detailingu wnętrza na jednym z samochodów wyprawowych ekipy Drivenfar czy też… hardkorowych testów folii PPF na masce samochodu. W grę wchodzi rysowanie cegłą, krzesłem, nożem i szczotką drucianą. Warto przyjrzeć się temu eksperymentowi.

Tegoroczna edycja Warsaw Motor Show to również czas finału Best Of Autoglass Poland, czyli zawodów najlepszych montażystów w wymianie oraz naprawie szyb samochodowych. Podczas dwudniowego wydarzenia emocji i walki na pewno nie zabraknie! Dodatkowo w podróż do świata elektromobilności zabierze Stowarzyszenie EkoZlot. Podczas eventu będzie można zaznajomić się z pojazdami elektrycznymi, obyć konsultacje z ekspertami i poznać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych czy zielonych inicjatyw.

Można pomóc z Warsaw Motor Show

Co więcej, Warsaw Motor Show udowodni, że motoryzacyjne emocje można połączyć z pomaganiem. Dzięki współpracy z Fundacją Fun and Drive będzie można przejechać się superszybką Teslą i jednocześnie wesprzeć zbiórkę na najnowocześniejszą karetkę transportową dla dzieci.

Każda wpłata na minimum 5 złotych na konto organizacji zagwarantuje podczas Warsaw Motor Show wejście do Strefy VIP, która zlokalizowana zostanie przy głównej scenie. Potwierdzenie dokonania płatności upoważni do obejrzenia wyjątkowych modeli samochodów. Ponadto, odwiedzający będą mogli przejechać się najszybszym seryjnie produkowanym autem na świecie, czyli Teslą model S w wersji Plaid. 1020KM i 1400NM zapewnią przyspieszenie aż do 100km/h w 2.1 sekundy.

Warsaw Oldtimer Show

Równolegle do Warsaw Motor Show odbędzie się Warsaw Oldtimer Show, czyli wydarzenie dedykowane właścicielom, kolekcjonerom, ekspertom i miłośnikom klasycznych samochodów. Podczas eventu zaprezentowane zostanie ponad 1500 kultowych i zabytkowych samochodów o łącznej wartości ponad 75 milionów euro.

Kogo jeszcze będzie można spotkać podczas Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show?

Strefa wystawców Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show nieustannie się powiększa. Zaprezentują się między innymi Amazing Events, Detailing Crew, CARBONQ, Autoglass, Fundacja Fun and Drive, Automobilklub Polski, Stowarzyszenie Ekozlot.pl, Stowarzyszenie Mustang Klub Polska, KURUMA TRADER, Vintage Cars, NEO GARAGE, ALPINE Pietrzak, ASAPRACE.PL, TAPEX DESIGN, STEELER czy Sick Stickers.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show!