Goście specjalni 2017-10-26T16:31:42+00:00

Gwiazdy Warsaw Motor Show 2017

Kajetan Kajetanowicz
Kajetan KajetanowiczSOBOTA / 12:00-14:00 ▶HALA D Stoisko Prószyński
Kajetan Kajetanowicz – trzykrotny i aktualny Rajdowy Mistrz Europy, czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski. Reprezentant zespołu LOTOS Rally Team. Podczas Warsaw Motor Show zaprezentuje książkę „Kajto. Jadę po swoje”, wywiad-rzekę o swoich początkach i dotychczasowej karierze.
Nicolas Hamilton
Nicolas HamiltonSOBOTA / 13:45-14:30 ▶ HALA F (SCENA GŁÓWNA)
Kierowca wyścigowy startujący w przeszłości w British Touring Car Championship, a obecnie jeżdżący w barwach WDE Motorsport w Renault Clio Cup. Młodszy brat 3-krotnego mistrza świata Formuły 1 – Lewisa Hamiltona.
Rafał Sonik
Rafał SonikSOBOTA / 12:30-13:15 & 14:30-15:00 ▶HALA F (SCENA GŁÓWNA)
Zwycięzca Rajdu Dakar w 2015 roku, sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM i pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro. Podczas Warsaw Motor Show wraz z Olą Kutz będzie zajmował się Polish Stunt Cup.
Bracia Collins
Bracia CollinsSOBOTA / 10:00-18:00 | NIEDZIELA / 10:00-18:00 ▶ HALA F
Znacie ich z programu “Odjazdowe bryki braci Collins”. Przerabiali samochody takim znanym osobowościom jak Cristiano Ronaldo, Rita Ora czy Wojciech Szczesny. Nie boją się podjąć nawet najtrudniejszym projektom, a auta wychodzące z pod ich rąk to istne dzieła sztuki.
Jutta Kleinschmidt
Jutta KleinschmidtSOBOTA / 14:30-15:00 | NIEDZIELA / 13:30-14:15 ▶ HALA F (SCENA GŁÓWNA)
Żywa legenda motorsportu, swoją przygodę z Rajdem Dakar zaczęła w 1988 roku na motocyklu BMW, by w 1995 przesiąść za kierownicę samochodu. I to był strzał w dziesiątkę, bo w 2001 roku jako pierwsza kobieta wygrała Rajd Dakar.
Kickster
Kickster
Autor największego motoryzacyjnego kanału w polskim internecie. Znany z bezkompromisowych recenzji samochodów, do których wykonania nie cofnie się przed niczym (nawet przed porwaniem znanego DJ’a…)
Ola Kutz
Ola KutzSOBOTA / 12:30-13:15 | NIEDZIELA / 13:30-14:15 ▶ HALA F & TEREN ZEWNĘTRZNY
Dziennikarka i prowadząca wielu programów motoryzacyjnych w telewizji. Znacie ją z “Najgorszego polskiego kierowcy”, a także z imprez z serii Polish Stunt Cup.
Rafał Jemielita
Rafał Jemielita
Mogłem jeździć Formułą 1, ale się do niej nie zmieściłem” jak sam przyznaje żartobliwie. Pasjonat motoryzacji od urodzenia. Współprowadzi Automaniaka w TVN Turbo, od 15 lat trudzi się pisaniem o samochodach, a jako dziennikarz trzykrotnie był na Rajdzie Dakar.
Gosia Rdest
Gosia Rdest
Jedyna kobieta, która w 2016 roku startowała w serii Audi Sport TT Cup i zajęła wysokie 8. miejsce. W obecnym sezonie piekielnie utalentowana 24-latka z Żyrardowa radzi sobie jeszcze lepiej.
Ola Fijał
Ola Fijał
Od kilku lat regularnie startuje w zawodach driftowych i radzi sobie w nich naprawdę świetnie. Od 2015 współorganizuje Plebiscyt Złotych Sztosów.
Aleksander Ostrowski
Aleksander Ostrowski
Polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, miłośnik motoryzacji oraz muzyki rockowej. Można go zobaczyć na ekranie telewizorów w programie „Motoślad”Warsaw oraz „Auto na wybiegu” emitowanych na kanale Motowizja. Prowadzi również w Antyradiu audycję Ostry Dyżur.
Łukasz Siudak
Łukasz Siudak
dziennikarz motoryzacyjny, komentator sportowy i prezenter. W Motowizji komentuje wyścigi DTM i ADAC GT Masters. Pasjonat historii sportu motorowego w szczególności motocyklizmu. Do tego jeszcze miłośnik pojazdów zabytkowych.
Marek Wieruszewski
Marek Wieruszewski
dziennikarz motoryzacyjny, wcześniej związany z Radiem PiN, obecnie gospodarz programu telewizyjnego „Motojazda – Garaż Motowizji”, emitowanym na kanale Motowizja. Prowadzi swój własny kanał w serwisie YouTube – Marek Drives.
C-Bool
C-BoolSOBOTA / 15:30-17:00 ▶ HALA F (SCENA GŁÓWNA)
Po raz pierwszy głośno było o nim, gdy w stacjach radiowych rozbrzmiewał hit „Would You Feel”. Rok temu osiągnął wielki sukces z „Never Go Away”, które zajęło pierwsze miejsce na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.
Anna Maria Krakowiak
Anna Maria Krakowiak
Patron medialny strefy “Kobiety z pasją”.

Od dziecka zakochana w samochodach dziennikarka motoryzacyjna znana między innymi z programu „MotoWarszawa” w MeloRadio, oraz programu „AutoMoto7” w Radio7, prowadząca własny program telewizyjny „Anna Maria W szpilkach za kierownicą” na YouTube i Facebooku.

Anna Maria poprowadzi Strefę „Kobiety z Pasją”

Następnych gości ogłosimy wkrótce

Partnerzy